Saame tuttavaks

KODA Ehitus OÜ ajalugu ulatub 2002 aasta sügisesse kui alustasime tegevustärinimega Koda Contracting OÜ. Alates aastast 2004 kannab ettevõte oma praegust ärinime KODA Ehitus OÜ.

Meie tegevus, põhimõtted ja eesmärk

Meie tegevusalaks on ehitamine. Lisaks pakume oma klientidele ka ehituse eriosade nagu ventilatsioon, automaatika, jahutus, küte ja VK süsteemide projekteerimist, väljaehitust ja hooldust. Oleme orienteeritud oma klientide rahulolule ning meie igapäevatöö aluseks on järgmised põhimõtted:

  • meeldiv suhtlus ja pühendumine
  • asjaajamise kiirus ja lihtsus
  • kohusetunne
  • kindlad kokkulepped

Meie tegevuse eesmärgiks on:

  • pakkuda kvaliteetset tulemust, usaldusväärsust ja pikka ärisuhet.

Meie meeskond

Kõik meie töötajad, alates paigaldusmeeskonnast ja lõpetades juhtkonnaga, moodustavad noore, ambitsioonika ja teotahtelise meeskonna.  Meie töötajad tunnevad alati tööst rõõmu ja on uhked oma saavutuste üle. Töötajate pädevuse tagavad ülikoolis omandatud kõrgharidus, koolitused ja aastatega kogutud praktilised teadmised.

Materjalid, tehnoloogiad, keskkond ja kvaliteet

Hoone ja selle tehnosüsteemide ehitus eeldavad väga head oskust analüüsida projekte, vajadusel asendada ja ümbervalida projekteeritud materjale ja  seadmeid ning rakendada õigeid tehnoloogiaid selleks, et saavutada optimaalne tulemus ja säästa kliendi raha. Oma töös kasutame ainult hea kvaliteediga meile tundtud seadmeid ja materjale. Kvaliteet tähendab kõikidele nõuetele vastavat ja optimaalset tulemust. Kõikidele ehitusnormidele ja headele tavadele vastava ehitustöö objektidel tagavad meie kvalifitseeritud paigaldustöölised, pädevusega objekti-ja projektijuhid.

Juhtimissüsteem

Aprill 2008 alustasime integreeritud juhtimissüsteemi juurutamisega. 14. juulil 2008 väljastas sertifitseerimisettevõte Bureau Veritas Eesti OÜ sertifikaadid ja kinnitas sellega meie juhtimissüsteemi vastavust rahvusvaheliste ISO standardite. Täna omame järgnevaid sertifikaate: ISO 9001:2015; ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018.

KODA Ehitus täna

Tänu kvaliteetsele tööle ja paindlikule hinnapoliitikale oleme saavutanud kindla positsiooni Eesti ehitusturul. Meie tellijateks on erainvestorid, riigiasutused ja eritöid teostame ka teistele tuntud peatöövõtufirmadele. Tänaseks oleme arvestatav ehituse- ja eritöödega tegelev ettevõte nii tsiviil- kui tööstusehituses.

Parimate soovidega Mait Mäe
juht ja asutaja